EDEN Školské jedálne

045/ 55 11 397 alebo 045 / 55 19 373

30
Máj
2016

Ako slávili Deň mlieka v Očovej

Pridané: 30.5.2016 13:45:00

Ako slávili Deň mlieka v Očovej Len nedávno sme si pripomínali Medzinárodný deň mlieka. Na rôznych školách sa tento deň slávil inak, no najčastejšou aktivitou bola ochutnávka mlieka, mliečnych výrobkov a rôznych nátierok zo syra či bryndze. Takto sa rozhodli mliečne výrobky sprezentovať aj v Základnej škole s materskou školou Mateja Bela Funtíka v Očovej. Vedúcej školskej jedálne Danke Cencerovej touto cestou ďakujeme za fotografie.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Svetový deň mlieka si každoročne pri...

Svetový deň mlieka si každoročne pripomíname v našej školskej jedálni , kde sa stravuje 223 stravníkov, z toho 125 detí a 98 cudzích stravníkov na obed a 24 stravníkov na večeru pre DD. Podstatou tohto dňa je oslava významu mlieka v školách. Je to spôsob, ako sa zamerať na pomoc deťom, zvýšiť ich povedomie, upozorniť na dôležitosť pitia mlieka v školách a na jeho zdravotné prínosy pre rastúce deti. Ochutnávku pripravujeme väčšinou v jedálni školy, aby mohli vidieť a aj ochutnať nie len stravujúci sa žiaci, ale aj ostatní žiaci a všetci zamestnanci školy. Zároveň by som sa chcela poďakovať sponzorom, ktorí prispeli potravinami k tomuto významnému dňu a tým podporili a obohatili naše ochutnávky no a táto akcia by samozrejme nebola možná bez obetavého môjho kolektívu. Žiakom sa to páčilo a budeme v tom pokračovať aj v nasledujúcom školskom roku. Takže na zdravie a s mliekom zvlášť!
Odpoveď vedúca ŠJ Očová 31.5.2016 14:45:00

Re: Svetový deň mlieka si každoročne pri...

Ďakujeme za reakciu a tešíme sa, že aj na budúci rok spolu upozorníme na dôležitosť pitia mlieka na školách a tiež na jeho zdravotné prínosy pre rastúce deti. Budeme sa snažiť, aby s našou pomocou táto myšlienka pozitívne ovplyvnila nielen Vašich stravníkov, ale aj ich rodičov.
Odpoveď Mgr. Denisa Mackovová EDEN 31.5.2016 14:56:07

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti