EDEN Školské jedálne

045/ 55 11 397 alebo 045 / 55 19 373

Eden - Charakteristika spoločnosti

Zaoberáme sa distribúciou širokého sortimentu potravín, vrátane pochutín, nápojov a mliečnych výrobkov, okrem čerstvého mäsa, ovocia a zeleniny. Stály pracovník pri rozvoze tovaru je pre nás prioritou a pre Vás veľkou výhodou, preto rozvoz tovaru realizujeme vlastnou autodopravou. Zamestnávame aj vlastných obchodných zástupcov, ktorí zabezpečujú pravidelné objednávky, rýchle vybavovanie prípadných reklamácií a vzájomnú komunikáciu.

Naši klienti

Od roku 1999 zásobujeme zariadenia školského stravovania pri materských, základných a stredných školách v rôznych slovenských okresoch sortimentom kvalitných potravín. Spolupracujeme so školskými jedálňami z Martina, Levíc, Novej Bane, Nitry, Krupiny, Brezna, Banskej Bystrice, Banskej Štiavnice, Šiah, Lučenca, Veľkého Krtíša, Zvolena a Detvy. Tak isto dodávame potraviny do detských domovov, domovov mládeže, prevádzok závodného stravovania, domovov dôchodcov, domovov sociálnych služieb, kúpeľných zariadení a rekreačných zariadení.

mapa

EDEN výrobky

Svojim zákazníkom ponúkame aj vlastné Eden výrobky vysokej kvality, ktoré sme vybrali špeciálne pre potreby školských jedální alebo tovar, ktorý nie je v iných obchodoch bežným sortimentom. Ponúkame Vám džúsy rôznych príchutí a v rôznych baleniach, rovnako aj sirupy s minimálne 50 % ovocným podielom, rôzne druhy čajov, sterilizovanú zeleninu a kompóty.

 

Naše výrobky

 

Obchodní partneri

Záleží nám na tom, aby sme svojim zákazníkom ponúkali čo najširší a najkvalitnejší sortiment, preto spolupracujeme s mnohými dodávateľmi. Spomenúť môžeme napríklad cestoviny Hungaropasta, sladké pečivo 7Days od Chipity, koreniny od spoločnosti Thymos alebo Vitana, čaje Vito Tea, prísady do varenia a pečenia od Dr. Oetkera, mliečne výrobky od spoločnosti Milk Agro a mnohé iné. Len vďaka takejto spolupráci dokážeme ponúknuť svojim zákazníkom kompletnú zásobu potravín a obstáť v konkurencii.

Starostlivosť o zákazníka

Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Preto zamestnávame vlastných šoférov, stálych obchodných zástupcov, vyškolený personál v sklade a profesionálov v sídle spoločnosti. Základom našej efektívnej distribúcie potravín je spolupráca všetkých našich zamestnancov.

Pravidelne pre Vás vytvárame aj akcie na rôzne druhy tovarov. Zvýhodnená cena výrobku však neznamená jeho zníženú kvalitu. Tá ostáva vždy v prvej triede. O prebiehajúcich akciách a zľavách Vás pravidelne informujú naše regionálne obchodné zástupkyne. Informácie získate aj z našich Gastro novín alebo z webovej stránky, ktorú pre Vás neustále aktualizujeme

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti