EDEN Školské jedálne

045/ 55 11 397 alebo 045 / 55 19 373

Späť

Pripravujeme nové a vylepšené Gastro noviny

Pridané: 15.7.2015 14:15:00

15 Júl 2015

Už v minulosti obchodné zástupkyne medzi našich klientov distribuovali Gastro noviny, do ktorých sme pre vedúce školských jedální pravidelne vyberali zaujímavé produkty, novinky v našich zásobách alebo výhodné veľké balenia, ktoré sa cenovo lepšie oplatili. Gastro noviny mali predovšetkým informačnú hodnotu a slúžili v školských jedálňach ako pomôcka pri vytváraní zoznamu potravín, ktoré je potrebné objednať do zásoby, prípadne ako ponukový list. To je však minulosť. Na začiatok školského roka totiž pre našich zákazníkov pripravujeme úplne nové a vylepšené Gastro noviny.

Pripravujeme nové a vylepšené Gastro noviny

Už 14. septembra sa naši zákazníci môžu tešiť na nové vydanie Gastro novín, ktoré hneď na prvý pohľad upúta novou obálkou, pretože chceme, aby sa listovanie v Gastro novinách stalo pre vedúce školských jedální nielen pravidelným, ale predovšetkým príjemným mesačným rituálom.

Okrem graficky vylepšenej obálky s prehľadným obsahom v nich čitatelia samozrejme nájdu aj množstvo výrobkov s aktuálnymi cenami. Okrem toho však pre vedúce školských jedální pripravujeme aj súťaž s názvom „To najlepšie zo školských jedální." Jej cieľom je zozbierať recepty na tradičné, ale predsa niečím vylepšené receptúry, prípadne celkom netradičné a nezvyčajné pokrmy a každý mesiac uverejniť jeden až dva recepty, ktoré nás najviac zaujmú alebo sa najviac hodia na danú sezónu.

V Gastro novinách budeme svojich zákazníkov informovať aj o našej činnosti a o našich aktivitách, ale tak isto vytvoríme priestor na rôzne otázky, ktoré našich klientov zaujímajú, či už sa to týka systému HACCP alebo sortimentu potravín. Na to slúži e-mailová adresa info@jm-eden.sk. Radi však klientom pomôžu aj priamo naše obchodné zástupkyne. ´

Súčasťou Gastro novín by mala byť aj sekcia, v ktorej budeme čitateľom prinášať najdôležitejšie informácie z prostredia školských jedální a mapovať zmeny v predpisoch či nové nariadenia v systéme HACCP. Našim cieľom je, aby boli Gastro noviny predovšetkým periodikom o stravovaní v školských jedálňach a určené pre tie najpovolanejšie osoby, pre vedúce školských jedální a kuchárky.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti