EDEN Školské jedálne

045/ 55 11 397 alebo 045 / 55 19 373

Späť

Poradenstvo a vypracovanie HACCP dokumentácie

Pridané: 13.7.2015 12:45:00

13 Júl 2015

Pre našich klientov ponúkame aj službu vypracovania HACCP dokumentácie. Pravidelne okrem zásobovania pomáhame zariadeniam školského stravovania aj so zavedením správneho hygienického režimu, sanitačného a prevádzkového poriadku, ale tak isto sa snažíme o plnohodnotnú poradenskú činnosť. Našim klientom ako odmenu za vernosť vypracujeme dokumentáciu HACCP ušitú im na mieru.

Poradenstvo a vypracovanie HACCP dokumentácie

Klienti nás často kontaktujú v prípade zistených nedostatkov. Medzi najčastejšie patrí kríženie prevádzok alebo nedostatočné množstvo oddelených dresov či plôch a ich chybné označovanie. Svojou činnosťou sa snažíme nájsť riešenie, ako daný nedostatok odstrániť.

Snažíme sa však postupovať takým spôsobom, aby naši klienti pochopili, prečo sú tieto predpisy také dôležité a že nie vždy ide len o zhluk byrokratických noriem. Zdravie detí by malo byť totiž na prvom mieste a ohrozenia plynúce z nedostatočnej hygieny pri spracovaní potravín sú naozaj veľké, pričom následky môžu byť skutočne vážne.

Preto sa snažíme pracovať tak, aby sa aj naši klienti, vedúce školských jedální a kuchárky, riadili podľa kréda, ktoré sme si vzali za vlastné: „Rizikám je lepšie predchádzať, ako ich potom následne odstraňovať."

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti