EDEN Školské jedálne

045/ 55 11 397 alebo 045 / 55 19 373

Späť

Čo na to deti

Pridané: 7.12.2015 09:00:00

07 December 2015

O nových zdravších receptoch, ktoré v septembri so sebou priniesli nové Materiálno spotrebné normy pre rok 2015, sa popísalo a hovorilo už veľa. No je načase dať priestor aj samotným žiakom. Za spätnú väzbu na nové jedlá ďakujeme Bc. Darine Uhrinovej, vedúcej ŠJ pri Základnej škole v Handlovej, ktorá so svojim kolektívom na konci novembra pripravila pre žiakov, ktorí sa v tejto jedálni stravujú, malú motivačnú prezentáciu toho, čo spapali počas prvých troch mesiacov školského roka. Pani vychovávateľky Dana Bieliková a Zita Beznosková pripravili inšpiratívnu nástenku. Samozrejme, nič z toho by sa neudialo nebyť šikovných kuchárok, ktoré dennodenne nové normy skúšali a pripravovali.

Čo na to deti

V ankete mohli žiaci odpovedať na nasledujúce otázky:

1. Všimol si si nejakú zmenu v zložení jedálnych lístkov?

2. Si spokojný s výberom jedál?

3. Chutia ti nové jedlá a prílohy?

4. Vieš, že jedáleň je zapojená do programu Školské mlieko a Školské ovocie?

Do ankety sa zapojilo 125 žiakov. Vedúca školskej jedálne a jej kolektív boli nadmieru spokojní. Žiaci odpovedali pozitívne. Našlo sa len pár žiakov, čo na všetky otázky odpovedali záporne. Anketa poslúžila ako cenný zdroj informácií o úrovni a kvalite poskytovaných služieb z pohľadu samotných stravníkov. Viac ako 80 % žiakov je so stravou spokojných.

Pozitívny ohlas na nové receptúry a úsmev napapaných školákov je pre pracovníčky školskej jedálne tou najkrajšou odmenou a zároveň motiváciou do ďalšej práce.

Stravník

Na záver, aj my prajeme veľa chuti do skúšania nových receptov a tešíme sa na ďalšie zaujímavosti a postrehy z vašich školských jedální. 

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti